Tréneri

Yulia Kolesova absolvovala školu s vyznamenaním a lýceum aj univerzitu s červeným diplomom. Zaoberala sa rôznymi druhmi tanca: baletným, národným, go-go, hustle, hip-hop. Yulia začala tancovať ešte v detskom veku a pravidelne sa zúčastňovala na rôznych koncertoch, konkurzoch a vystúpeniach. Od roku 2008 sa Yulia začala zaoberať Pole Dancom. Tento štýl sa jej hodil viac ako iné, pretože prekvapujúco kombinuje krásu, pružnosť, pohyblivosť, šport a silu. Od roku 2009 začala učiť záujemcov tento tanec.
Viac info…

 

Hana Janáková má síce vyštudovanú vysokú školu v ekonomickom odbore so zameraním na medzinárodný obchod, ale za srdce ju chytilo práve vyučovanie. Okrem trénovania Pole dance v našom štúdiu pracuje aj ako pedagóg na Vysokej technickej škole a je aj inštruktorka Academic Art of Riding. Učenie má proste v krvi!

 
 
 

Ekaterina Nikolajenko (Kat Nik) je pôvodom z Lotyšska, kde vyštudovala právo. Avšak po skončení univerzity odišla do Portugalska, kde bývala takmer 3 roky a pracovala ako turistická sprievodkyňa. V roku 2011 sa presťahovala na Slovensko kde odvtedy pracuje v IBM. V detstve tancovala lotyšské ľudové tance, ale veľa nešportovala. Na Slovensku vyskúšala rôzne druhy športu – crossfit, jumping, začala aj behať, tancovala rock’n’roll, skúšala hip-hop, plávanie ale keď sa stretla s tyčou, už nič iné ani nepotrebuje.
Viac info…

 

Jana Škumátová pochádza z Bratislavy, kde vyštudovala ekonomickú teóriu a žurnalistiku na EUBA. S tancom začala už ako dieťa v rôznych tanečných skupinách. Neskôr dlhodobo pôsobila ako roztlieskavačka – cheerleaderka, kde sa po prvý krát stala aj trénerkou. Počas vyše 10 rokov aktívneho cheerleadingu sa zúčastňovala rôznych vystúpení ako aj súťaží. Okrem Pole fitness sa venuje aj aktívnemu strečingu, handstands a joge.
Viac info…