Kolesova Yulia

Júlia KolesováKolesova Yulia:

Kolesova Yulia absolvovala školu s vyznamenaním a lýceum aj univerzitu s červeným diplomom.

Zaoberala sa rôznymi druhmi tanca: baletným, národným, go-go, hustle, hip-hop. Yulia začala tancovať ešte v detskom veku a pravidelne sa zúčastňovala na rôznych koncertoch, konkurzoch a vystúpeniach. Od roku 2008 sa Yulia začala zaoberať Pole Dancom. Tento štýl sa jej hodil viac ako iné, pretože prekvapujúco kombinuje krásu, pružnosť, pohyblivosť, šport a silu. Od roku 2009 začala učiť záujemcov tento tanec.

Cit pre hudbu, pružnosť a čo naviac nesmierna láska k tancu je jej poznávacej črtou a tvoria neskutočný štýl tanca.

Yulia sa stala víťazom vo výberovom kole majstrovstiev v Pole Dance v Moskovskej oblasti a vyhrala striebornú medailu na majstrovstvách Moskvy v roku 2012. Vo finálovom zápase majstrovstiev Ruska v Pole Dance Yulia bola na treťom mieste. V roku 2012 reprezentovala Rusko na majstrovstvách Európy v Pole Dance v Taliansku.

Od roku 2013 Yulia býva a pracuje v Bratislave. V júni 2013 sa zúčastnila na verejných Majstrovstvách Slovenska v Pole Dance, kde si vydobyla právo zastupovať Slovensko na Majstrovstvách Európy v Pole Dance v roku 2013 v Prahe. V roku 2013 vyhrala 1. POLE BATTLE League, Slovensko.
Ba čo viac, Yulia je odbornou porotkyňou Pole Sport a okrem rôznych konkurzov a súťaží v Rusku, bola porotkyňou na národných majstrovstvách Ruska, Česka a Rakúska.