Naše tance

 

Učíme tanec na tyči (Pole Dance) a ponúkame cvičenia Pole Sport a Pole Fitness.

Tanec na tyči, alebo Pole dance nadobúda v súčasnosti vo svete, ale aj na Slovensku veľkú popularitu. Dôvodom toho je to, že tento tanec zvyšuje pohyblivosť, rozvíja plastickosť, sexualitu, sebavedomie a pomáha udržovať telo v kondícii. Ale dôležité je aj to, že tanec na tyči je naozaj zaujímavý a mnohostranný. Každý si v ňom nájde niečo, čo ho bude zaujímať. Počas tréningu dávame dôraz na tri základne smery, z ktorých sa skladá Pole dance . Každá zaujemkyňa, ktorá prichádza na tréning si môže vybrať a cvičiť ten smer, ktorý ju najviac zaujíma, v ktorom sa ona cíti najlepšie a má z toho radosť.

Pole Dance je šport

Ako šport sa Pole Dance objavil len nedávno, ale z roku na rok nadobúda stále väčšiu popularitu. Veľa krajín už usporadúva národné majstrovstvá v Pole Dance. Od 2008 roku sa usporiadajú majstrovstvá sveta v Pole Dance.

Pole Dance sa da porovnať s ľahkou atletikou alebo gymnastikou čo sa tyka krásy a efektnosti. Viac a viac divákov prichádza na súťaže v Pole Dance. Aj na Slovensku sa usporadúvajú majstrovstvá v Pole Dance.

Samozrejme, je potrebná dobrá kondícia a usilovný tréning, aby sa podarilo s ľahkosťou zvládnuť komplikované silové figúry a cviky na tyči. Ako každý iný šport, Pole Dance potrebuje usilovné cvičenie, ale nepochybujte, vaša práca sa vám oplatí.

Pozrite sa s akou ľahkosťou a krásou to ide u športovcov. Ak sa začnete zaoberať tancom na tyči v našej škole, dokážete sa to naučiť aj vy a možno sa stane, že sa zúčastníte majstrovstiev Slovenska v Pole Dance alebo dokonca aj vyhráte olympijskú medailu v Pole Dance.

Pole Dance je fitness

Aj vy ste niekedy chceli schudnúť, chodili ste do fitness centra, behali a cvičili ste v posilňovni. Možno patríte k tým, ktorí to prestali robiť, pretože je to nudné a fádne.

Tanec na tyči je vlastne jeden zo smerov – Pole Fitness dáva najväčšie silové zaťaženie, pomáha sa udržiavať fit a čo je najlepšie, cvičenie Pole Dance je naozaj zaujímavé a zábavné. Pole Fitness je nový druh fitnessu, ktorý nadobúda viac a viac popularity a dobýva si nových priaznivcov. Je to perfektný spôsob udržovať sa v dobrej kondícii, získať si krásnu a štíhlu postavu, štíhle nohy a rovné bruško.

Hlavná výhoda tohto smeru fitnessu je v tom, že vy sa nebudete nudiť na fádnych cvičeniach a ťažkých trenažéroch. Cvičenia vyzerajú ako tanec, počas ktorého budete robiť neveľmi komplikované tanečné pohyby na tyči. Postupne sa budete učiť nové cviky a začnú sa vám dariť aj tie pohyby, ktoré sa vám predtým nedarili. Je to naozaj zaujímavé a vzrušujúce. Čakáme na vás, prídte a presvedčte sa o tom. Skúste!

Pole Dance je tanec

Faktom je, že Pole Dance je v prvom rade tancom. Čarovný, povznášajúci tanec, ktorý prinúti srdcia mužskej časti divákov biť rýchlejšie, a ženy sa budú na Vaše vystúpenie pozerať so závisťou. Pole Dance je ľahkosť, krása, grácia a, samozrejme, sexualita.

Väčšina ľudí si myslí, že Pole Dance je striptíz. Ale nie je to tak. Pole Dance už dávno je viac, ako iba striptíz, preto ho úmyselne v našej škole neučíme. Tanec na tyči priťahuje pozornosť a bez toho. Krásny tanec na tyči, predvedený s láskou a náruživosťou, priťahuje a vzrušuje mužov oveľa viac ako všedný a otrepaný striptíz.

Ale nemusíte sa báť, že Pole Dance je veľmi komplikovaný a nedokážete ho robiť, že potrebujete na to silné ruky alebo športovú postavu. Nie je to tak. Dôležité je vaše prianie. Verte, že o krátky čas pravidelných cvičení si všimnete, že ste štíhlejšia, sexuálnejšia a ste sebavedomá viac ako predtým.

Prekvapí vás aj to, ako sa vám daria nové pohyby a figúry. Ako sa zvyšuje ľahkosť a pružnosť vašich pohybov. Sme si istí, že už o krátky čas pravidelných tréningov dokážete prekvapiť svojich príbuzných zvláštnym tancom na tyči. Prídte k nám a presvedčte sa v tom.

Tanec na tyči - Avrora Pole Dance studio