Tréneri

Yulia Kolesova absolvovala školu s vyznamenaním a lýceum aj univerzitu s červeným diplomom. Zaoberala sa rôznymi druhmi tanca: baletným, národným, go-go, hustle, hip-hop. Yulia začala tancovať ešte v detskom veku a pravidelne sa zúčastňovala na rôznych koncertoch, konkurzoch a vystúpeniach. Od roku 2008 sa Yulia začala zaoberať Pole Dancom. Tento štýl sa jej hodil viac ako iné, pretože prekvapujúco kombinuje krásu, pružnosť, pohyblivosť, šport a silu. Od roku 2009 začala učiť záujemcov tento tanec.
Viac info

 

Ekaterina Korobuškina vyštudovala klavír na hudobnej škole. Tiež vyštudovala na Moskovskej štátnej univerzite, odbor filológia (nemecký jazyk a literatúra). Športuje od detstva, venovala sa akrobatickému rock, n ‘rollu. Neskôr sa začala sústrediť na kondíciu, absolvovala školu kulturistiky a fitnessu, je inštruktor a je držiteľkou certifikátu trénerky posilňovni. Od roku 2010 do roku 2013 pôsobila ako tréner v posilňovni, viedla skupinové tréningy aerobiku a strečingu. Viac info

 

Jana Škumátová pochádza z Bratislavy, kde vyštudovala ekonomickú teóriu a žurnalistiku na EUBA. S tancom začala už ako dieťa v rôznych tanečných skupinách. Neskôr dlhodobo pôsobila ako roztlieskavačka – cheerleaderka, kde sa po prvý krát stala aj trénerkou. Počas vyše 10 rokov aktívneho cheerleadingu sa zúčastňovala rôznych vystúpení ako aj súťaží. Okrem Pole fitness sa venuje aj aktívnemu strečingu, handstands a joge.
Viac info

 

Miroslava Kordošová úspešne ukončila Fakultu telesnej výchovy a športu a Pedagogicku fakultu odbor Nemecký jazyk a literatúra.
Od detstva sa venovala športovej gymnastike a počas vysokej školy tancovala Akrobatický rock´n´roll, kde pôsobila aj ako tréner. Mirka sa venovala rôznym druhom cvičení – aerobik, cvičenie na fitloptách.
Viac info