Workshop Erik Galamba

Pozývame vás na Air workshop s Erikom Galambom

Naše štúdio opäť chystá niečo zaujímavé – Air workshopy, ktoré bude viesť energický tréner Erik Galamba!

Neváhajte, a prihláste sa na jede, dva alebo rovno všetky plánované workshopy. Počet miest je obmedzený počtom tyčiek. Ste vítaní a tešíme sa na vás!

  • WS1: “New school”. Rôzne možnosti nástupov a východov do vlajky.
  • WS2: “Wholly flips”. Prechytenia a analýza základných prechytení.
  • WS3: “Zero gravity”. Spiny na statike pre tých, ktorí radi lietajú.

Telefón: 0904 944 659

1 Worskhop: 35 euro, 2 workshopy: 65 euro, 3 workshopy: 90 euro

Vianočný večierok

Vianočný večierok

Blíži sa čas vianočný, do rozprávky sa obliekať začni!

Na známosť sa dáva mimoriadna správa:
V Avrore bude tento rok rozprávkovo. 15. 12. 2018 chystáme vianočný večierok a vy na ňom nesmiete chýbať, samozrejme, v kostýme rozprávkovej postavičky.

Od 16:00 bude rozprávková amosféra hustnúť.

Od vystúpení našich tréneriek a šikovných žiačiek, cez tombolu a rôzne súťaže pre všetkých hostí, po vyhodnotenie najlepšieho kostýmu sa spolu prenesieme do šťastného konca za siedmimi horami a dolami na Šancovej 102 a užijeme si večer plný zábavy, pohostenia, hudby a príjemnej spoločnosti!

Pole dance zdarma

Akcia: Prvý tréning zadarmo!

Všetky začiatočníčky, ktoré ešte nemali do činenia s pole dance, zbystrite pozornosť. Máte skvelú príležitosť zatancovať si v profesionálnom štúdiu – a nič vás to prvýkrát nebude stáť.

Skúšobný tréning teraz ponúkame úplne zadarmo – za 0 eur. Príďte si skúsiť pole dance s najlepšími trénerkami u nás. Ponúkame vám skvelý fitness a formovanie tela a ruskú školu elegancie a tanca. Tentokrát za to nič nedáte – doslova! Akcia platí do konca októbra, čiže do 31. 10. 2018.

Neváhajte a skúste pole dance zadarmo! Ak dbáte o svoju postavu a hľadáte zábavnú formu cvičenia, možno zistíte, že ste hľadali tento druh tanca.

Športujúce mesto 2018

Videli ste nás na Športujúcom meste

Opäť v septembri a opäť v Sade Janka Kráľa sa vo veľkom športovalo – v rámcii podujatia Športujúce mesto 2018. Konalo sa už štvrtý-krát a my sme sa ho zúčastnili druhý-krát. Je to najväčšie športové podujatie s vyše 50 aktivitami, pre všetkých ľudí bez ohľadu na vek, pohlavie a podobne. Akcie je v rámci Európského týždňa športu.

Všetkým záujemcom sme predviedli ukážku z našej Avrory, pričom každý si mohol vyskúšať zopár cvikov a pohybov – a zistiť tak, čo je to vôbec pole dance zač ako šport.

 

 

Ženský beh

Boli sme si zabehať pri Eurovei

Začiatok jesene trávime športovo – zúčastnili sme sa Ženského behu, ktorý sa konal 22. septembra pri bratislavskej Eurovei. Súťaž sme poňali ako teambuilding, prišli sme trénerky aj študentky a každá dostala medailu! Po behu sme si dopriali šampanské – ostáva už len poďakovať dievčatám za krásny deň!

Ženský beh mal štvor a desaťkilometrovú trasu a niekoľko kategórií (hlavná kategória do 39 rokov, ale bola tu aj kategória Mama s dcérou).

Page 1 of 1112345...10...Last »